سوالات متداول

نحوه ثبت نام در سایت

پس از تشکیل پروفایل از طریق گزینه هنر آموز جدید هستم، سیستم به شما کد کاربری و کلمه عبور می دهد که از طریق آن می توانید وارد سیستم شده و نسبت به ثبت نام اقدام نمائید. اضافه کردن دوره جدید را در سمت راست صفحه کلیک کنید. دوره و روز مورد نظر را از لیست کشویی انتخاب کنید و گزینه جستجو را کلیک کنید. ساعاتی که ظرفیت دارند را می توانید با گزینه انتخاب دوره اضافه نمایید. اتمام این مرحله به منزله ثبت نام نمی باشد، پس به میز کار رفته پرداخت شهریه را کلیک کنید در انتها گزینه تکمیل فرایند پرداخت را کلیک نمایید. درصورت عدم پرداخت شهریه سیستم هنرجوی دیگری را پذیرش خواهد نمود.

کد کاربری و کلمه عبور

قابل توجه هنرجویان گرامی برای ورود به سیستم نام کاربری ۸ رقم آخر کد ملی و کلمه عبور کل ۱۰ رقم کدملی و یا شماره شناسنامه می باشد.

طول ترم آموزشی و تعداد جلسات

هر ترم آموزشی شامل20 جلسه می باشد که از شروع ترم آغاز و با پایان20 جلسه آموزش به اتمام می رسد. تعداد جلسات برای کلاس های گروهی و فردی یکسان می باشد.

تغییر کلاس و مربی در طول ترم

در طول ترم آموزشی امکان تغییر کلاس و مدرس وجود ندارد. هنرجویان و اولیا نسبت به انتخاب دوره آموزشی و مدرس دقت کافی داشته باشند.

کلاس جبرانی

با توجه به اینکه هر ترم آموزشی شامل 20 جلسه و هر نیم ترم آموزشی شامل 10جلسه می باشد مدرس موظف است پیش از اتمام ترم تمامی جلسات آموزش را برگزار نماید. بنابراین در صورت نیاز به کلاس جبرانی مدرس ضمن هماهنگی با مدرسه اقدام به برگزاری جلسه جبرانی می نماید. زمان برگزاری جلسات جبرانی از طریق پیامک به اطلاع هنرجویان می رسد.

اطلاع رسانی از طریق پیامک

اطلاع رسانی برای کلاس های کنسلی یا جبرانی از طریق پیامک خواهد بود. شماره پیامک مدرسه هنر و ادبیات 300009990 می باشد. لطفا این شماره را بنام مدرسه در تلفن همراه (شماره ارائه شده در پروفایل هنرجو) ثبت نام نمائید تا تمامی پیام ها را به نام مدرسه هنر و ادبیات دریافت نمایید.

تعطیلات رسمی و غیر رسمی

مدرسه هنر و ادبیات در تعطیلات رسمی تعطیل می باشد و این تعطیلات جزو جلسات آموزشی محاسبه نمی گردد. اگر بنا به هر دلیلی (آلودگی هوا، عزای عمومی و ...) مدرسه هنر و ادبیات تعطیل باشد این تعطیلی از طریق سایت مدرسه به اطلاع هنرجویان می رسد.

غیبت هنرجو

در طول ترم برای هر هنرجو پنج جلسه غیبت (متناوب) و 3 جلسه غیبت (متوالی) در نظر گرفته شده است. در صورتی که هنرجو بیش از تعداد در نظر گرفته شده غیبت نماید مدرسه هنر و ادبیات از ادامه آموزش هنرجو معذور خواهد بود. غیبت هنرجو شامل کلاس جبرانی نمی شود بنابراین هنرجویان موظفند در کلاس آموزشی ثبت نام شده طبق تقویم آموزشی مدرسه شرکت نمایند.

شرایط سنی شرکت در آزمون پایان ترم

هنرجویان با 9 سال سن و احراز شرایط حضور در آزمون تعیین سطح، بوسیله مدرسین جهت شرکت در آزمون به دپارتمان ساز تخصصی معرفی می شوند.

شرایط شرکت هنرجویان در آزمون پایان دوره

هنرجویانی که طبق طرح درس مدرسه دوره های مورد نظر را گذرانده واجد شرایط شرکت در آزمون پایان دوره (مقدماتی، متوسطه، پیشرفته) باشند بوسیله مدرسین به دپارتمان ساز تخصصی معرفی می شوند.